Od 1. srpnja na području Bribirske šume – Lukovo uvodi se individualizirani sustav prikupljanja komunalnog otpada, izvijestili su iz tvrtke EKO-MURVICA d.o.o.
Novi sustav temelji se na korištenju RFID kartica, pomoću kojih će korisnici otvarati nadzemne spremnike za odlaganje otpada. Kartice će ujedno omogućiti i evidentiranje svakog pojedinog odlaganja otpada po korisniku.
Iz EKO-MURVICE pozivaju sve vlasnike nekretnina na području Bribirske šume – Lukova da svoje RFID kartice preuzmu od 29. lipnja u zgradi Uprave EKO-MURVICA d.o.o., na adresi Vinodolska 20/A u Crikvenici (zgrada HEP-a).
Kako bi novi sustav od početka funkcionirao bez poteškoća, korisnicima se preporučuje da kartice preuzmu na vrijeme. Iz EKO-MURVICE zahvaljuju građanima na suradnji te pozivaju sve vlasnike nekretnina na navedenom području da pravovremeno preuzmu kartice kako bi od 1. srpnja mogli nesmetano koristiti novi način odlaganja komunalnog otpada.




















